Septoplasti Ameliyatının Başarı Oranı Nedir?

Septoplasti uygulamalarından önce operasyon planının düzenlenmesinde gelişmiş teknolojiler kullanılmalıdır. Bu teknolojilerin yanı sıra deneyimli bir cerrah seçimiyle bu ameliyatı başarılı bir şekilde atlatabilirsiniz.

Revizyon Rinoplasti Kaç Saat Sürer?

Minör revizyonlarda rinoplasti ortalama olarak 30 ila 45 dakika arasında gerçekleştirilebilmektedir. Majör revizyonlarda ise ortalama 3-4 saat süren ameliyat kimi zaman 6 saate kadar çıkabilmektedir. Burada açık ya kapalı yaklaşım…

Kepçe Kulak Ameliyatı Riskli Midir?

Otoplasti ameliyatları düşük riskli ameliyat grupları arasındadır. Ameliyatın ardından kısa sürede en sık görülen problem, kan toplanması ve enfeksiyondur. Her iki sorun da uygun tedavilerle kolaylıkla çözülebilmektedir. Orta ve uzun…

Piezo Tekniği Nedir?

Piezo yönteminde hiçbir kırıcı ve kesici alet kullanmadan, dokulara zarar vermeksizin kemiğe şekil veren ses dalgalarını kullanmaktadır. Bu sayede ameliyatlar sonrasında yaşanan ağrı ve şişlik şikayetleri minimum seviyelere indirilmektedir.

Burun Estetiği Kaç Yaşında Yapılabilir

Burun estetiğini temel olarak 18 yaşından itibaren tüm hastalar yaptırabilir. Hastanın nefes alma gibi problemleri varsa 16 yaşından itibaren de bu ameliyat gerçekleştirilebilmektedir.